O mně

Tělo, mysl, duše. Moje specializace i moje vášeň. 

Pomohu vám nalézt ztracenou rovnováhu ve vašem životě.

Vítám vás. Jmenuji se Jana a jsem koučka, facilitátorka metody PSYCH-K, terapeutka a průvodkyně životním stylem a výživou. Spolupracuji s MUDr. Janem Vojáčkem na klinice Endala v Praze. 

Odjakživa miluji bylinky, přírodní léčbu, psychologii a bádání o tom, jak to tu vše funguje. Propojení principů rovnováhy těla, mysli a duše aplikuji při své práci s klienty. Tato práce mě hluboce naplňuje. 

Budu se těšit na setkání s vámi (nebo virtuální setkání online u webové kamery).

Jana

Moje kvalifikace

 • Kouč: NutriAcademy
 • Lifestyle kouč: NutriAcademy
 • PSYCH-K® Advanced Integration: Brunhild Hofmann
 • PSYCH-K® Basic Workshop: Brunhild Hofmann
 • Certifikovaný poradce veterinární divize: Institut Energyvet, MVDr. Lubomír Chmelař
 • Tajemství pánevního dna I. a II: Renata Sahani
 • Metamorfní technika I. a II.: Jitka Třešňáková
 • Hlubinná abreaktivní psychoterapie: Mgr. Klára Hanzalová
 • Dornova metoda a Breussova masáž I. a II.: MgA. Zuzana Prouzová
 • Reiki: Mistr Boris Tichanovský
 • Shamballa 1024 1-4 (stupeň Mistr/Učitel): Miloslav Bubník
Úžasnou Janu Stehnovou můžete potkat u nás na klinice Endala. Provádí lidi za změnou vzorců přesvědčení metodou PSYCH-K. Jsem rád, že je Jana součástí našeho týmu průvodců.
MUDr. Jan Vojáček, CFMP
Citlivý přístup (Janin) plus správná terapeutická metoda (PSYCH-K) rovná se okamžité výsledky (pozitivní změny v mém životě). Jana přišla velmi rychle na příčinu toho, co mě dlouho zbytečně blokovalo. Vzorce chování, které jsem se snažila měnit roky, přepsala v lehkosti na nová nastavení. Efekt byl téměř okamžitý. Dostala jsem se do klidu a posunula se také ke šťastnějšímu prožívání života, nejen pouhému přijetí bytí tady.
Slávka
Jana je člověk, ze kterého plyne neuvěřitelně krásná energie. Tolik změn, kolik se v mém životě odehrálo od chvíle, kdy se naše cesty potkaly, to bych ani nespočítala. Díky ní jsem našla odvahu ke spoustě věcem, které absolutně otočily můj život. Uklidnila jsem se, přestala jsem lpít na zbytečném a naučila se ocenit důležité. Vždycky jí bude patřit jedno obrovské děkuju!
Denisa
Janu doporučuji všema deseti! Je to profík, který ví, co dělá a dělá to s nadšením, takže moc pomůže. Využívá ten nejefektivnější systém, který jsem dosud poznala (a poznala jsem jich už opravdu dost) a v kombinaci s jejím přístupem to je úžasný dar. Pomohla mi už několikrát, když jsem nebyla schopná změnit své zajeté myšlení a přesvědčení, která jsou hluboce zakořeněná...a voilà, jsou pryč. Děkuji, Jani!
Eva G.
Pokud se chcete stát vědomou bytostí, růst, posouvat se, řešit si své podvědomí, z celého ❤️ doporučuji 🍀🙏
Radka V.
Janu mám ve svém životě už dlouho a děkuji za to! Jestli potřebujete změnu, odblokovat nějaké trauma, máte potřebu růstu, nevíte kudy kam... obraťte se na ni. Pod jejím vedení se dějí zázraky a já jsem vděčná, že mě vede profesionál na slovo vzatý. 🙏🏻 Z celého srdce DĚKUJI.
Eliška Ž.
Jani, chci Vám sdělit, že minulý týden jsem asi třikrát vědomě pocítila změnu své reakce na situace v práci i při soukromém rozhovoru. Tedy, ač se mi to zdá pořád ještě neuvěřitelné, že by stačilo tak málo.... ;-), funguje to 🙂 a za to Vám děkuju 🙂
Iva Č.
Můžeme se pokusit zvládnout vyřešit všechna svoje bolavá životní témata sami, o tom žádná. Ale takovej jeden rozhovor s někým, kdo umí klást ty správný otázky, nám může dát odpovědi, na který bychom sami přicházeli třeba několik let. Anebo by nás to taky třeba netrklo vůbec. Děkuji.
Veronika
Už dlouho jsem nenarazila na někoho, kdo by mi tak neskutečně sedl. Moc se těším na spolupráci a vřele doporučuji.
Zuzka F.
MUDr. Jan Vojáček
Asistence na workshopu PSYCH-K s lektorkou Brunhild Hofmann